Dzień Dziecka

Dzien_Dziecka_PMB_fot.84Dnia 29 maja 2016 r. przy naszej parafii odbył się Parafialny Festyn Rodzinny „Dzień Dziecka”.

Organizatorzy przygotowali zarówno dla dzieci jak i dorosłych wiele atrakcji i zabaw. Ten dzień rozpoczęliśmy Mszą św. dla dzieci o godzinie 11:00, po której na placu przy kościele zaczęły się zabawy i konkursy. W pierwszej kolejności dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym, którego tematem było namalowanie farbami historii Arki Noego odczytanej wcześniej przez Panią Olgę. W tym czasie rodzice mogli spędzić czas przy wspólnych rozmowach i pysznym poczęstunku przygotowanym przez panie z Caritas, wspólnoty Żywego Różańca i wielu parafian. Nie zabrakło kiełbaski z grilla, smakowitego żuru i przepysznych ciast.