Spotkania modlitewno – formacyjne
25.01.2016 – 05.02.2016r.

W imię Pana Zastępów… – o rozeznawaniu myśli

Na drodze życia z Bogiem jednym z największych zadań, od którego zależy na ile będziemy umieli kształtować rzeczywistość zgodnie z Bożą wolą jest rozeznawanie myśli. Trzeba się nieustannie uczyć rozpoznawania skąd pochodzą, czemu takie, a nie inne myśli nas nurtują, co w nas powodują, jakie uczucia rodzą.

________________________________________________________________________________________________

Spotkania modlitewno – formacyjne
17.01.2016 – 24.01.2016 r.

Pokój serca jest owocem obecności Boga w nas.

Pozostajemy na drodze budowania osobistej relacji z Panem. Pozwalamy Bogu zadomowić się w naszym sercu przez czas poświęcony modlitwie, rozmowie z nim, słuchaniu Słowa. Uczymy się zadomawiać w sercu Boga, słuchając Jego głosu, odczytując Jego zamiary, Jego pragnienia wobec nas. Człowiek zadomowiony w Bogu staje się człowiekiem wewnętrznego pokoju, wewnętrznej pewności, że Wszechmocny Pan zajmuje się jego życiem. Owocem ufnej modlitwy jest pokój serca.

_______________________________________________________________________________________________

Spotkania modlitewno – formacyjne
10.01.2016 – 16.01.2016 r.

Zadomowić się w Bogu

„Jezus wieczorami zostawiał nawet najbardziej ukochanych uczniów i był sam na sam na osobności z Ojcem, zamieszkiwał w Nim. Nie potrafił bez Niego zakończyć dnia- wieczorami zamieszkiwał z Bogiem Ojcem…

Na pewno tam jest twoje mieszkanie z Bogiem, gdzie się sam na sam modlisz z Nim – słuchasz Jego Słowa, albo po prostu się wpatrujesz w Niego. To jest mieszkanie Jezusa.”

Podziel się z innymi