– OGŁOSZENIA – 1.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

XIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy świętej wieczornej
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00.
  2. Chorzy ks. Proboszcza będą odwiedzani w najbliższy piątek od godziny 9.00.
  3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  4. Jutro wyrusza Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej z Otynia na Jasną Górę
  5. W związku z rokitniańskim Rokiem Jubileuszowym redakcja TVP3 Gorzów Wielkopolski będzie realizować transmisje Mszy św. z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca poczynając od 7 lipca br. aż do zakończenia Roku Jubileuszowego. Początek transmisji o godz. 11.00. TVP3 Gorzów Wielkopolski można oglądać dzięki Naziemnej Telewizji Cyfrowej oraz na stronie internetowej gorzow.tvp.pl i w aplikacji TVP Stream na urządzeniach mobilnych.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 1.07.2018