– OGŁOSZENIA – 22.07.2018 – XVI Niedziela Zwykła

XVI Niedziela Zwykła

1. W środę święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu oraz w następnym dni św. Jakuba w Sanktuarium w Jakubowie.
  2. W środę również wspominamy św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów mechanicznych po wieczornej Mszy Świętej na placu przed plebanią.
  3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W następną niedzielę można złożyć ofiarę na Grono Wspierające Ubogich. Przypominam, że to inicjatywa naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. Osoby chętne do uczestnictwa w kolejnej Róży Rodzice za Dzieci mogą zapisywać się w zakrystii po Mszach Świętych.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.30.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Egzorcysta
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 22.07.2018