– OGŁOSZENIA – 24.06.2018 – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela

1. Do końca miesiąca codziennie nabożeństwo czerwcowe, dziś o 19.30, a w dni powszednie: po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  3. Od dziś obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Świętych w naszym kościele. W niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 oraz 20.00. W dni powszednie Msza Święta tylko o godz. 18.00.
  4. W piątek Uroczystość św. św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona jest na świętopietrze.
  5. Chorzy ks. Piotra będą odwiedzani 29.06 (pt) od godz. 9.00.
  6. Kurs przedmałżeński w naszej parafii w dn. 30.06, 1.07 i 7-8 lipca. Szczegóły na stronie parafialnej.
  7. Dziś można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  8. Kawiarenka parafialna od dziś przez czas wakacji nieczynna. Bardzo dziękuję wszystkim osobom które ją obsługiwały (za wypieki i inne specjały)
  9. Zakończyła się akcja Strefa Mocy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich parafian, którzy zaangażowali się w obsługę tego wydarzenia (noclegi, obsługa gastronomiczna, pomoc techniczna, pilnowanie).
  10. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na dzień 8 lipca 2018 na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Radia Maryja. Szczegóły w gablocie i w zakrystii.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i czwartek w godz. 16.30-17.30.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 25.06.2017