– OGŁOSZENIA – 30.07.2017 – XVII Niedziela Zwykła

XVII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj można złożyć ofiarę na Grono Wspierających Ubogich.
  2. Kawiarenka parafialna czynna dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych. W sierpniu kawiarenka nieczynna. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jej funkcjonowanie.
  3. W tym tygodniu wyruszają piesze pielgrzymki na Jasną Górę z naszej diecezji. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania, np. przez odmówienie jednej tajemnicy różańca w duchowej łączności z pielgrzymami. We wtorek w naszym kościele ok. godz. 9.30 będzie Msza św. z  udziałem pielgrzymów-nauczycieli idących na Jasną Górę.
  4. We wtorek rozpoczyna sierpień – miesiąc trzeźwości.
  5. 1 sierpnia przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:00.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    5. W sobotę ks. Piotr odwiedzi swoich chorych od godz. 9.30, zaś ks. Proboszcza od 12.30.
  7. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i cegiełek na odbudowę katedry gorzowskiej.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 30.07.2017