-OGŁOSZENIA – 30.10.2016 – XXXI Niedziela Zwykła

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXXI Niedzielę Zwykłą i świętujemy rocznicę poświęcenia naszego kościoła.
  2. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych. Pamiętajmy, by ta modlitwa była żywa w naszych rodzinach.
  3. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele o: 8.00, 9.30 i 11.00. Na cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze o godz. 14.00 rozpocznie się procesja żałobna pod przewodnictwem J.E. ks. Bpa Pawła Sochy CM. Po procesji przed kaplicą cmentarną zostanie odprawiona Msza Święta.
  4. Od 1 do 8 listopada wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskac odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
  5. W środę, 2 listopada,  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Ta ostatnia zostanie odprawiona w intencji wszystkich zmarłych parafian.
  6. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie od 2 do 20 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Do zabrania są druki wypominkowe na miesiąc listopad. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:00.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00
  8. Dziś można złożyć swój dar na grono wspierające ubogich.
  9. 5 listopada w Auli Głównej Uniwersytetu Zielonogórskiego (ul. Podgórna 50) odbędzie się koncert zespołu #Reaktywacja pt. Full of Mercy. To zaproszenie jest skierowane w sposób szczególny do młodzieży. Wstęp wolny. Więcej informacji na plakatach.
  10. Do nabycia są kalendarze diecezjalne na przyszły rok. Kalendarz jednokartkowy kosztuje 2PLN, a kalendarz wielokartkowy – 5 PLN.
  11. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.30.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 30.10.2016