— OGŁOSZENIA – 16.07.2017 – XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła

1. We sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  2. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie duszpasterstwa pracodawców i przedsiębiorców Talent. Zapraszamy.
  3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca (róże Rodzice za Dzieci).
  5. Kawiarenka parafialna czynna od dziś do końca lipca po Mszach świętych niedzielnych przedpołudniowych. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w jej funkcjonowanie za ofiarność.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.30.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  8. Do nabycia są zapowiadane w zeszłotygodniowym liście Księdza Biskupa cegiełki na odbudowę katedry o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 PLN.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 16.07.2017