– OGŁOSZENIA – 2.04.2017 – V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które potrwają do środy. W poniedziałek i wtorek Msze Św. o godz. 9.00 i 18.30. W środę dzień spowiedzi rano od 8.30, po południu od 16.30. Msze Święte w tym dniu o 9.00 i 18.00.Ta ostatnia jest jednocześnie Mszą z modlitwą o uzdrowienie
  2. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i o 17.30 dla dorosłych, zaś Gorzkie Żale w niedzielę o 17.45.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:

1. Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:00.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 17:30 do Mszy Św (główny dzień spowiedzi to w tym tygodniu środa – zakończenie rekolekcji) i od 19.30.
  4. W piątek z naszej parafii wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 20.00.
  5. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu, zapraszamy w piątek na czuwanie, które w naszym kościele będzie trwało od 21.00 do północy. Warto skorzystać z takiego szczególnego momentu pokutnego.
  6. Koło biblijne ma swoje spotkanie we wtorek o godz. 20.00.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek o godz. 20.00.
  8. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mają swoje spotkanie 6 kwietnia (czwartek) br. o godz. 18.45 w Sali Spotkań im. Jana Pawła II ( plebania). Obecność rodziców jest obowiązkowa.
  9. Młodzież do bierzmowania spotyka się w piątek o 18.45 w Sali Spotkań im. Jana Pawła II.
  10. PZC rozprowadza świece Wielkanocne Caritas z których dochód przeznaczony będzie na wspomaganie przez nasza diecezję 10 konkretnych  rodzin syryjskich z Aleppo, koszt świecy  15 zł . W imieniu Księdza Biskupa T. Lityńskiego i dyrektora Caritas prosimy o przychylność i zrozumienie idei  tej akcji.
  11. W przyszłą niedzielę można przynieść do kościoła swój dar, Skarbonkę Miłosierdzia – Jałmużnę Wielkanocną Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na ten cel. Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce żywności: ofiarodawcom, jak i wolontariuszom.
  12. Parafia Najświętszego Zbawiciela organizuje w Niedzielę Palmową (9.04.2017) procesję Miejskiej Drogi Krzyżowej deptakiem do Konkatedry. Procesja wyruszy o godz. 19.00 sprzed kościoła Najświętszego Zbawiciela. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  13. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od godziny 16.30 do 17.30 (w piątek nieczynna).
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 4.02.2017