— OGŁOSZENIA – 27.08.2017 – XXI Niedziela Zwykła

XXI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj możemy złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

• ​​​Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30  (zapraszamy szczególnie dzieci)
    • Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    • W sobotę odwiedzimy swoich chorych od godz. 9.00.
  3. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  4. Kancelaria parafialna czynna tylko w środę od godz. 16.30.
  5. Od 1 września będą odprawiane Msze św. o godz. 8.00 rano od środy do soboty, w niedzielę zaś Msze św. o godz. 12.30 i 18.30. Nie będzie Mszy o godz. 20.00.
  6. 1 września przypada 78-rocznica wybuchy II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o poległych
  7. Od przyszłej niedzieli zapraszamy do kawiarenki parafialnej.
  8. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego, 4 września o godz. 8.00.
  9. Nasz Parafialny Zespół Caritas prosi  o przynoszenie przyborów  szkolnych do kościoła do końca sierpnia w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla wielu dzieci w ramach ogólnopolskiej zbiórki przyborów szkolnych ,,Z uśmiechem do szkoły” . Z góry dziękujemy za włączenie się do akcji. Wyprawki  będą wydawane w dniu 31 sierpnia od godz.16.00 do 18.00 w salce pod plebanią.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny z bdb filmem ,,Misja”.Do zabrania są nowe ,,Dobre Nowiny”.
  11. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 27.08.2017