– OGŁOSZENIA – 7.05.2017 – IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza.  Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. W naszej  parafii trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
  3. Od dziś w naszej parafii rozpoczyna działalność kawiarenka parafialna. Będzie  ona czynna w niedzielę po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00. Mieści się ona w Sali Szukałem Was pod plebanią. Jej funkcjonowanie nie ma charakteru komercyjnego, a głównym celem jest stworzenie okazji do spotkań dla naszych parafian. Serdecznie zapraszamy!
  4. W przyszłą niedzielę  w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Msza Święta o godz. 11.00. Ze względu na ograniczenia wielkości kościoła prosimy, by osoby nie związane z tegorocznymi dziećmi pierwszokomunijnymi uczestniczyły we Mszach Świętych w pozostałych godzinach.
  5. Zgodnie z propozycją rekolekcjonisty trwają zapisy do Róży Żywego Różańca: „Rodzice za dzieci”. Jej głównym celem będzie modlitwa rodziców w intencji swoich pociech. Lista dostępna jest w zakrystii.
  6. Dziś  w naszym kościele prowadzona jest zostanie zbiórka do puszek na zakup wózka inwalidzkiego dla ciężko chorego Pana Kamila Stach. Prosimy naszych parafian o wsparcie finansowe tego zacnego celu, za co z góry dziękujemy.
  7. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Bractwa Modlitw za dusze w czyśćcu cierpiące.
  8. W środę o 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  9. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  10. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  11. W piątek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 w salce pod plebanią.
  12. W piątek spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych według następującego porządku: od godz. 16.00 – klasa IIIa, od 16.30 – IIIb, od 17.00 – IIIc . Od godz. 16.00 również spowiedź dla rodziców.
  13. W sobotę rozpoczynamy Krąg biblijny dla dzieci o godz. 13.00 w salce pod plebanią. Zapraszamy dzieci i prosimy, by wzięły ze sobą Pismo święte.
  14. W sobotę o 18.30 nabożeństwo fatimskie w 100-lecie objawień Maryi w Fatimie w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela
  15. Z okazji dnia dziecka w naszej parafii organizujemy w niedzielę 28.05  festyn rodzinny, na który już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi. Szczegółowe informacje będą podane w najbliższym czasie na plakacie i stronie internetowej.
  16. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do aktywnego włączenia się w przygotowanie tego dnia poprzez np. upieczenie ciasta lub pomoc w organizacji. Swoją chęć zaangażowania prosimy zgłosić w zakrystii
  17. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę od 16.30, w piątek nieczynna.
  18. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 7.05.2017