— OGŁOSZENIA – 8.10.2017 – XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30
  2. W tym tygodniu spotykają się wspólnoty:

1. we wtorek o 17.00 – Bractwo Modlitw za Dusze w czyśćcu cierpiące
    2. we wtorek o 19.00 – Koło Biblijne
    3. w środę na Mszy Św. o 18.00 – Duszpasterstwo Talent
    4. w czwartek na Mszy Św. o 18.00 – Akcja Katolicka
  3. Piesza pielgrzymka wynagradzająca do Otynia w sobotę 14.10 o godz. 9.00, proszę zabrać prowiant i ciepłe napoje. Zapisy na autobus powrotny w zakrystii.
  4. Również 14.10 Akatyst do Matki Bożej w Paradyżu. Zapisy w parafii pw. św. Alberta.
  5. Osoby chętne do Nieustannej Koronki do Bożego Miłosierdzia za Umierających prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w gablocie i na stronie internetowej.
  6. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla dziewcząt z grupy młodszej w pn o 19.00 w Sali Jana Pawła II.
  7. Konferencja przedchrzcielna cykl A – w sobotę 14.10 o godz. 19.00
  8. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.00.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny. Są bezpłatne egzemplarze czasopisma Dobre Nowiny.  Do nabycia są kalendarze diecezjalne. Duży kalendarz można nabyć za 7 złotych, a mały (jednokartkowy) za 2 złote.
  10. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 8.10.2017