– OGŁOSZENIA – 11.03.2018 – IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45, zaś nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.30 dla dzieci i 17.30 dla dorosłych.
  2. We wtorek 13 marca 5 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
  3. W naszej parafii odbywają się w tym tygodniu następujące spotkania:

1. wtorek: o 17.00 – spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    2. środa: o 19.00 – spotkanie Akcji Katolickiej
    3. piątek: o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II kolejne spotkanie w ramach Seminarium Nowego Życia.
    4. piątek: o godz. 19.00 w salce na plebanii – spotkanie grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania
    5. sobota: o godz. 10.00 rozpoczyna się Dzień Skupienia dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Rekolekcje Wielkopostne potrwają do środy. W dni powszednie Msze Święte o 9.00 i 19.00. We wtorek dzień spowiedzi – rozpoczyna się ona rano o 8.30 i popołudniu o 16.30
  5. W sobotę 17.03 rozpocznie się w naszej diecezji synod. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w procesji synodalnej, która wyruszy z parafii św. Józefa (na Zaciszu) o 14.00 i zakończy się Mszą Świętą w kościele pw. Ducha Świętego.
  6. Od dzisiaj rozprowadzane są paschaliki Wielkanocnego Dzieło Caritas w cenie 15 zł. Mały symboliczny paschalik obecny w domu ma przypominać o religijnym charakterze Świąt Wielkiej Nocy – obecności Zmartwychwstałego Chrystusa w naszych domach.
  7. Dzisiaj można przynieść do kościoła paczkę żywnościową w ramach zbiórki żywności ,,Tak pomagam”. Dziękujemy wolontariuszom i ofiarodawcom za udział zbiórce żywności w sklepach Biedronka.
  8. Wydawanie paczek świątecznych dla potrzebujących w czwartek 15.03 od godz.16.00 do 18.00 w salce pod plebanią.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny
  11. w najbliższą sobotę o 19.00 na plebanii nauka przedchrzcielna cykl B.
  12. Dziś po Mszach Świętych zbiórka na fundusz grzewczy. W przyszłym tygodniu taca przeznaczona na pokrycie kosztów wykonania nowych drzwi. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 11.03.2018