– OGŁOSZENIA – 18.02.2018 – I Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45, zaś nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
  2. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas  w środę 22.02. po Mszy Świętej.
  3. W czwartek od 8.30 do 22.00 całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka, który wezwał Kościół, aby 23 lutego br. był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie, Kościół w Polsce włącza się w to ważne i szlachetne przedsięwzięcie. W ten dzień zachęcamy do podejmowania indywidualnego postu, a w kościele szczególną modlitwa będziemy otaczać te intencje.
  6. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy ,,Ad Gentes”.
  8. Wzorem lat poprzednich po nabożeństwie Gorzkich Żali prowadzona jest zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. W przyszłą niedzielę można złożyć swój dar na Grono Wspierających Ubogich.
  10. Można pobrać skarbonkę Moja Jałmużna Wielkopostna 2018 .
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 18.02.2018