-OGŁOSZENIA – 29.04.2018 – V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek 1 maja – św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy. W tym dniu rozpoczynamy  nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Wzorem roku poprzedniego w naszej parafii będą one odprawiane w ciągu tygodnia po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. W czwartek 3 maja – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski- Głównej Patronki naszego kraju. W naszej parafii Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.30. W tym dniu odbywa się również pielgrzymka Ruchu Trzeźwości do Rokitna, a także przypada rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie majowym.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    4. Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Niepokalanego  Serca Maryi w sobotę o godz. 8:00
    5. Odwiedziny chorych odbywają się wg następującego porządku: chorzy ks. Proboszcza w środę od godz. 9:00, chorzy odwiedzani przez ks. Piotra w piątek od godz. 9.00
  4. Spotkanie Przyjaciół Paradyża na które zapraszamy nowych chętnych – w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie majowym.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 11.00 zmiana tajemnic różańca dla róż Rodzice za Dzieci.
  6. Ks. Bp Tadeusz Lityński udzielił na piątek 4 maja dyspensy od wstrzemięźliwości od pkarmów mięsnych. Jednocześnie Ksiądz Biskup zachęca do podejmowania innych form pokuty – zwłaszcza w postaci uczynków miłości i pobożności
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy – w dniach 19 i 20 maja. Koszt: 130 zł, więcej informacji na plakatach.
  8. W dniu 26 maja z naszej parafii wyruszy 14 Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Więcej informacji z zakrystii.
  9. Dziś można złożyć swój dar Grono Wspierających Ubogich.
  10. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna.
  11. Kawiarenka parafialna otwarta dziś po Mszach Św. o 9.30 i 11.00.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 30.04.2017