– OGŁOSZENIA – 6.05.2018 – VI Niedziela Wielkanocna

VI Niedziela Wielkanocna

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego (będzie odmawiana w czasie nabożeństw majowych).
  3. W poniedziałek o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania –grupa żeńska.
  4. We wtorek o godz. 17.00 w kaplicy spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
  5. W środę spotkanie Duszpasterstwa Pracodawców i Przedsiębiorców Talent. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 18.00.
  6. Również w środę po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej.
  8. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy – w dniach 19 i 20 maja. Koszt: 130 zł, więcej informacji na plakatach.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00
  11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 6.05.2018