OGŁOSZENIA – 08-15.05.2016

1. Dziś siódma niedziela wielkanocna. Przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Czuwanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o 20:00.

Plan czuwania:

• 20:00 Uwielbienie pieśnią Ducha Świętego;
  • 21:00 Apel Jasnogórski. Po apelu konferencja o Duchu Świętym;
  • ok. 23:00 Adoracja Najśw. Sakramentu;
  • 24:00 Msza Św. ku czci Ducha Świętego. Po mszy św. modlitwa o napełnienie Duchem Świętym i agapa.
  • ok. 2:00 w nocy zakończenie.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedzielę o 18:00 i codziennie po mszy św. wieczornej.

5. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Św. Stanisława Bp.m. Głównego patrona Polski.

6. W piątek 13.05 wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Z tej racji zapraszamy na godz. 2:.00 na adorację i różaniec fatimski, po którym odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej zakończona apelem jasnogórskim. Prosimy przynieść ze sobą świece na procesję.

7. W sobotę 14:05 obchodzimy święto Św. Macieja Apostoła.

8. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary, także przesyłane na konto, na nowe konfesjonały.

9. Za tydzień taca będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży.

10. Z okazji dnia dziecka w naszej parafii organizujemy w niedzielę 29.05  festyn rodzinny, na który już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi. Szczegółowe informacje będą podane w najbliższym czasie na plakacie i stronie internetowej.

11. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do aktywnego włączenia się w przygotowanie tego dnia poprzez np. upieczenie ciasta lub inne formy pomocy. Swoją chęć zaangażowania prosimy zgłosić w zakrystii lub u duszpasterza.

12. W dni 04.06 w Rokitnie odbędzie się diecezjalny dzień dziecka. Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać w zakrystii. Przewidywany koszt ok. 30zł.