OGŁOSZENIA – 12.06.2016 – XI Niedziela Zwykła

1. Dziś XI Niedziela Zwykła.

2. W minioną niedzielę zebraliśmy 441 zł na budowę Centrum Opatrzności Bożej.

3. Dziś druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona na nowe konfesjonały.

4. Prowadzona jest dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.

5. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii odprawiane są:

• w dni powszednie: po Mszy św.
  • w niedzielę: godz. 18:00.

6. Zapraszamy młodzież do zapisania się na kandydatów do sakramentu bierzmowania, zapraszamy szczególnie uczniów klasy II i III gimnazjum we wtorek godz. 16:30.

7. W czwartek rocznica sakry biskupiej naszego ks. Bp Tadeusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. Spotkanie PZ Caritas w czwartek po Mszy św.

9. Spotkania modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w piątek po Mszy św., na które serdecznie wszystkich zapraszamy

10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Międzyrzecza na Diecezjalne i Wojewódzkie obchody Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski pod honorowym patronatem Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wyjazd 18 VI, koszt 25 zł.

11. W sobotę Msza św. poranna (wyjątkowo ze względu na wyjazd do Międzyrzecza) będzie o godz. 7:00.

12. Rocznica koronacji obrazu MB Rokitniańskiej przypada w sobotę.

13. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

Zielona Góra, 11 VI 2016                                                                    ks. Proboszcz Zbigniew Tartak