OGŁOSZENIA – 14.02.2016 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

2. Dziś II niedziela miesiąca, taca przeznaczona na potrzeby parafii (nowe konfesjonały)

3. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:

 Droga krzyżowa dla dzieci – piątek 16:30

 Droga krzyżowa dla wszystkich – piątek 17:30

 Gorzkie Żale – niedziela 17:30

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w czwartek po Mszy św.

6. Zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świętym wyjątkowo w czwartek po Mszy św.

7. Spotkanie Faustinium w piątek godz. 16:30.

8. Zapraszamy liderów wspólnot parafialnych na spotkanie w piątek po Mszy św.

9. Zbiórka ministrantów w sobotę godz. 10:00.

10. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych (scholii) w sobotę o godz. 11:00.

11. Zapraszamy na Wieczór adoracji krzyża „Bo nie ma większej Miłości…”. W sobotę na godz. 18:00 Masza św. a po niej uwielbienie krzyża.

12. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do udziału w akcji „Twoja Jałmużna Wielkopostna’’. Akcja polega na składaniu, przez okres Wielkiego Postu, ofiar pieniężnych do specjalnie przygotowanych tekturowych skarbonek. Skarbonkę można będzie zabrać ze sobą z kościoła, a uzbieraną jałmużnę należy przynieść w Niedzielę Palmową.

13. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu i będą trwały w dniach od 6 do 9 marca.

14. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na cel misyjnych Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.

15. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

16. W czwartek rano i w następnym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

Zielona Góra, 14 II 2016                                                                                                                  ks. Proboszcz Zbigniew Tartak