OGŁOSZENIA – 19.06.2016 – XII Niedziela Zwykła

1. Dziś XII Niedziela Zwykła.

2. W minioną niedzielę zebraliśmy 2.698 zł na nowe konfesjonały oraz 257,98 zł na KUL i ITF w Zielonej Górze.

3. Dziś druga niedziela miesiąca – taca przeznaczona na nowe konfesjonały.

4. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii odprawiane są:

• w dni powszednie: po Mszy św.
  • w niedzielę: godz. 18:00.

5. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przypada w piątek – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów ZE nr 3 odprawiona zostanie w piątek o godz. 8:00. Pomóżmy i przypomnijmy dzieciom i młodzieży o duchowym przeżyciu tego czasu, o spowiedzi św. (możliwość jest codziennie przed każdą Mszą św.). Sami zaś pamiętajmy w czasie wakacji i urlopów o niedzielnej Eucharystii, o godnym stroju w kościele, podczas zwiedzania a zwłaszcza na Mszy św.

7. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 3 lipca o godz. 19:30. Spotkania w ramach kursu będą codziennie do soboty o godz. 18:45.

8. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza dziś na III Charytatywny Mecz i Festyn Rodzinny. Dziś od godz. 14:00, na boisku MOSiR ul. Sulechowska. Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. ITF w Zielonej Górze ogłasza nabór na kurs liturgiczny dla fotografów, szczegóły w gablocie.

10. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje na Mszach porannych.

Zielona Góra, 19 VI 2016 ks.                                                                                         Proboszcz Zbigniew Tartak