OGŁOSZENIA – 24.04.2016 – V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna

2. Dziś dzień ogólnokościelnej modlitwy w intencji pokoju oraz materialnego wsparcia naszych braci i sióstr na Ukrainie.

Dzisiaj możemy złożyć swój dar Grona Wspomagajacych Ubogich.

4. Przypominamy, iż w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia codziennie:

– o godz. 15:00 do kaplicy św. siostry Faustyny

– przed każą wieczorną Mszą św.

5. PZ Caritas będzie wydawał jabłka we wtorek od 15:00 do 16:00.

6. Uroczyste podsumowanie ogólnozielonogórskiego szkolnego konkursu pt.: "Jan Paweł II – świadek miłosierdzia", na którym będzie gościć bp. diecezjalny Tadeusz Lityński będzie w środe o godz. 10:00

7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św.

8. Zapraszamy na spotkanie klubu seniora w czwartki godz. 16:00 w sali "Szukałem Was".

9. Zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne Odnowy w Duchu Świetym w piątek po wieczornej Mszy św.

10. Dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretanskich w sobotę od godz. 9:00

11. Organizowana jest pielgrzymka do Guadeloupe w meksyku. Szczegóły na stronie internetowej lub u ks. Proboszcza.

12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Pierwsze nabożeństwo odbędzie się w obecności relikwii św. jana Pawła II (w rocznice jego beatyfikacji), po "majowym" będzie możliwość ucałowania relikwii.

13. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela

Zielona Góra, 24.04.2016                                      ks. Proboszcz Zbigniew tartak