OGŁOSZENIA – 29.05.2016 – IX Niedziela Zwykła

1. Dziś IX Niedziela Zwykła.

2. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania procesji Bożego Ciała.

3. Dziś możemy złożyć swój dar Grona Wspomagających Ubogich.

4. Dziś zapraszamy na Parafialny Festyn Rodzinny z okazji dnia dziecka, który rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11:00.

5. Dziś sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli ks. bp. Adam Dyczkowski na Mszy św. o godz. 12:30.

6. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiane są:

– w dni powszednie: po Mszy św.

– w niedzielę: godz. 18:00.

7. Procesja w oktawie Bożego Ciała będzie wyruszać po Mszy św. wieczornej, zaś dziś w niedzielę po nabożeństwie majowym.

8. Zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie w środę o godz. 18:00.

9. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

10. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

– Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzona przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:30.

– Godzina Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00

– Spowiedź św. pierwszopiątkowa od godz. 17:00 do Mszy św.

–  Nabożeństwo do Serca Najświętszego Serca Pana Jezusa (litania i akt oddania się NSPJ) w piątek przed Mszą św.

– Zmianę tajemnic Żywego Różańca i Mszę św. ku czci Najświętszego Sera Maryi w sobotę o godz. 8:00

– Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00 (ks. Michał odwiedzi chorych nie w tą, lecz w następną sobotę)

11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

12. Do nabycia jest prasa katolicka: Gość Niedzielny,

Niedziela. Zielona Góra, 22 V 2016                                                                           ks. Proboszcz Zbigniew Tartak