– OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2.10.2016 – XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą.
  2. Po Mszy św. o godz. 11.00 krótkie spotkanie dla ministrantów i ich rodziców w salce pod plebanią.
  3. Rozpoczął się miesiąc październik, podczas którego nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie o godz. 17.30, zaś w niedzielę o godz. 18.00. Dla dzieci w środę i w piątek o godz.16.30.
  4. W najbliższą środę o godz. 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie organizowana przez naszą parafię oraz zielonogórskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:

1.  Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17:00.
    2. Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    3. Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 17:00 do Mszy św.
  6. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. W przyszłą niedzielę Mszę Świętą o godz. 12.30 odprawi ks. Piotr Grabowski, moderator rejonowy Domowego Kościoła. Wygłosi on konferencję: Miłosierdzie sposób życia i myślenia. Ta Eucharystia jest fragmentem cyklu comiesięcznych Mszy świetych sprawowanych w różnych parafiach naszego miasta z inicjatywy Domowego Kościoła.
  8. W sobotę 15 października organizujemy wyjazd do Paradyża na nabożeństwo Akatystu do Matki Bożej. Wyjazd – godz. 18.30, koszt: 20 PLN.
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę w godz. 16.30-17.30. W piątek nieczynna z racji I-go piątku.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 2.10.2016