1 czerwca rozpoczniemy w parafii peregrynację po domach obrazu Matki Bożej z Guadalupe (Meksyk). Do peregrynacji będzie można zapisywać się sektorami. Jako pierwszy mozliwośc peregrynacji uzyskał Sektor 1 – św. Dominika Savio (os. Pomorskie1). Zapisów czytaj dalej
2 Comments
Jakub · 22 lutego 2021 at 10:42
Proszę poprawić link pod przyciskiem „Oglądaj”. Zapewne miał być ten: https://youtu.be/OUPUZn0HaLA
Ew. osadzić film na stronie 🙂
Obecnie przycisk linkuje do aktualnej strony i nic się nie dzieje.
ks Paweł Łobaczewski · 22 lutego 2021 at 20:49
+dziękuję za informacje. Już poprawiłem, ks. Paweł