Kochani,

opracowaliśmy dla Was nowy wzór kalendarza na rok 2020. Jest to kalendarz wielostronicowy, z każdym miesiącem na osobnej karcie. 

Chcieliśmy aby graficznie nawiązywał do wspólnot chrześcijańskich jakie są w naszym kraju, ale także działają w naszej parafii. Tak więc w każdym miesiącu jest inna, ciekawa grafika, ale także inne Słowo Boże, tekst pieśni czy modlitwy. Przestronne ramki i matowy papier dają możliwość wpisania własnego, ważnego wydarzenia pod wybraną datą. Oczywiście nie brakuje zaznaczonych już przez nas wydarzeń świeckich, ale przede wszystkim świąt i istotnych dni w Kościele Katolickim. 

Nasz grafik starał się o uniwersalny wygląd tak, aby kalendarz ten był nie tylko narzędziem i jednocześnie ozdobą w domach naszych parafian, ale także sprawdził się jako doskonały prezent dla bliskiej osoby. 

Mamy nadzieję, że jego design oraz limitowana ilość sprawią, że dla niektórych z Was będzie on także schowaną dla innych pokoleń pamiątką. 

Cena jednego kalendarze to 20 zł, a nabyć go można w zakrystii naszego kościoła. Dodatkowo w najbliższą niedzielę, po każdej mszy świętej nasz parafianin – Leszek będzie go prezentował przy wyjściu z kościoła, gdzie także można będzie go zakupić. 

Dla chętnych istnieje możliwość wysyłki kalendarza za dodatkową opłatą kurierską – 15 zł. W tym celu proszę kontaktować się z Leszkiem Barczyńskim tel.  793 379 300 lub mail: admin@parafia-mb.pl 

kliknij w foto aby zobaczyć kolejną stronę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.