Konferencja charyzmatyczna „Czyńcie większe rzeczy” odbędzie się w Głogowie w dniach 18-19 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej. Organizatorzy – Fundacja WiaryGODni oraz parafia pw. św. Mikołaja w Głogowie – zapraszają do udziału i rejestracji na stronie www.wiarygodni.org osoby chcące rozwijać się w posługiwaniu darami duchowymi oraz relację z Bogiem. W ramach konferencji w sobotę o godz. 19.00 odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, na które zaproszeni są wszyscy chętni (wstęp wolny, bez rejestracji).

Konferencja odbywa się pod patronatem bp.Tadeusza Lityńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.