Modlitwa z Ojcem Świętym Franciszkiem i Dekret Biskupa Diecezjalnego

Published by ks Paweł Łobaczewski on

W dniu dzisiejszym (piatek 27.03) o godz. 18.00 Ojciec Świety Franciszek poprowadzi nabożeństwo w intencji ustania pandemii. Oprócz słuchania Słowa Bożego będzie w nim zawarta modlitwa błagalna, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo Urbi et Orbi do którego dołączona  będzie mozliwość uzyskania odpustu zupełnego. 

Modlitwa będzie transmitowana na oficjalnym kanale Youtube Stolicy Apostolskiej oraz w Telewizji Trwam, Radiu Maryja i innych środkach społecznego przekazu. 

 

Jednoczesnie informujemy, że w związku z nowymi rozporządzeniami rządowymi Biskup Zielonogórsko-Gorzowski wydał dekret w którym postanowił o odwołaniu nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W naszej parafii nabożeństwa te (podobnie jak i Msza Święta o godz. 17.00) będą transmitowane  przez internet. Droga Krzyżowa będzie dziś odprawiana o godzinie 16.30.

Transmisje można śledzić tu: OGLADAJ

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.