post

W Niedzielę Palmową w naszej parafii odprawiane bedą Msze Święte według porządku niedzielnego. Limit obecności na Mszach Świętych to 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zamówiły intencję danej Mszy Świętej.

Transmisja Mszy Świętej przez internet odbędzie się o 11.00. Zaraz potem o 12.00 Anioł Pański. Program Kawa z Proboszczem rozpocznie się o 16.30.

Materiały do zdalnego uczestncitwa w Gorzkich Żalach zostaną umieszczone na naszej stronie w dniu jutrzejszym.

W Wielkim Tygodniu okazja do spowiedzi swiętej Wlk Pn – Wlk Sr codziennie od 17.00 do 18.00 (w środę dodatkowo 9.00-9.30). Poza tym w tych dniach istnieje możliwość telefonicznego uzgodnienia innego terminu spowiedzi.

Pozostałe ogłoszenia możnaq przeczytać w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia Parafialne