Nowe normy związane ze stanem epidemii

Published by ks Paweł Łobaczewski on

W związku z obowiązującym aktualnie stanem epidemii Prezes Rady Ministrów RP wydał nowe zarządzenie dotyczące m .in. ograniczeń w organizowaniu zgromadzeń. Od 25.03.2020 (dzień jutrzejszy) w Mszach Świętych może uczestniczyć maksymalnie 5 osób (wyłaczając z tej liczby osoby sprawujące posługę). 

W związku z tym informujemy, że we Mszy Świętej mogą uczestniczyć jedynie osoby, które zamówiły daną Mszę Świętą (wraz z członkami rodziny, jednak w liczbie nie przekraczającej 5 osób).

Jednoczesnie przypominamy o transmisji Mszy Świetych z wewnetrznej kaplicy na plebanii: dni powszednie – godz. 17.00, zaś niedziela godz. 10.30. Codziennie o 12.00 transmitowana jest również modlitwa Anioł Pański

Transmisję można sledzić tu: OGLĄDAJ

Categories: Bez kategorii

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.