– OGŁOSZENIA – 12.05.2019 – IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna

 

 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Powołania.
 2. W naszej parafii trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 rocznica I Komunii Świętej. Zapraszamy do spowiedzi dzieci rocznicowe i ich rodziców w czwartek o godz. 16.30.
 4. We wtorek o godz. 17.00 w kaplicy spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
 5. Również we wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 6. W przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej rozpocznie się w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie na które serdecznie zapraszamy.
 7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy – w dniach 18 i 19 maja. więcej informacji na plakatach.
 8. 18 i 19 maja w Głogowie odbywa się Konferencja pt. Jesteście moimi przyjaciółmi. Głoszącymi będą: ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro, ks. Tomasz Matyjaszczyk oraz Marcin Zieliński. Więcej szczegółów na plakatach.
 9. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w najbliższą sobotę 18 maja na drugie spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy” prowadzone przez s. Faustynę od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw. Spotkanie rozpocznie się w Kawiarni „Pod Aniołami” przy parafii pw. św. Józefa w Zielonej Górze o godz. 15:00.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się
 11. Kawiarenka parafialna dziś nieczynna.
 12. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
 13. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Fundusz Remontowy.

                                                                                                                                            Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

 

Zielona Góra, 12.05.2019