-OGŁOSZENIA – 1.09.2019 – XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela zwykła

1.  W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    • adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (po adoracji spotkanie Przyjaciół Paradyża)
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • w piątek od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych
    • w sobotę o 8.00 Msza Święta ku czci Niepokolanego Serca Maryi wraz z medytacją fatimską oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca
  2. Od bieżącego tygodnia powraca zwykły porządek odprawiania Mszy Świętych – w tygodniu od pn do soboty Msza Święta o godz. 18.00 oraz od środy do soboty Msza Święta o godz. 8.00.
  3. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2 września o godz. 7.30
  4. W środę od 17.30 spowiedź święta dla klas IV-ych, zaś w czwartek od 17.00 dla pozostałych klas.
  5. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  6. W środę o 18.00 Mszą Świętą rozpoczyna się spotkanie duszpasterstwa Talent (Duszp. Pracodawców i Przedsiębiorców).
  7. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.
  8. W sobotę 7 września o godzinie 19.00 w kościele św. Urbana I, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji mieszkańców Zielonej Góry. Po mszy wyruszy uroczysty orszak z relikwiami św. Urbana I do Konkatedry Zielonogórskiej. Natomiast w niedzielę 8 września o godz. 12.00 w Konkatedrze św. Jadwigi Śląskiej sprawowana będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa.
  9. 09 (sobota) we Włocławku, a także w naszej diecezji w Rokitnie odbędzie się ważne wydarzenie modlitewne pn. Polska pod Krzyżem. Serdecznie zapraszamy do udziału. Wyjazd o 14.00 zapisy w zakrystii.
  10. Nauka przechrzcielna – cykl A i B w najbliższą sobotę o 19.00 na plebanii.
  11. Dziś po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00 zapraszamy do kawiarenki parafialnej
  12. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę od godz. 16.30.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  14. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 1.09.2019