– OGŁOSZENIA – 1.11.2020 – Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziś dodatkowa Msza Święta o godz. 17.30.
  2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszej parafii o godz. 9.00 i 18.00.
  3. Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej w tym roku w całym miesiącu listopadzie wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych (przez 8 wybranych dni) mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
  4. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie od poniedziałku 2 listopada do 20 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45. Modlitwa to najpiękniejszy i jedyny dar jaki możemy ofiarować, tym którzy od nas odeszli.
  5. Nasza parafia przystępuje do inicjatywy Różaniec do Granic Nieba. Nabożeństwa będą transmitowane przez internet. Szczegółowy plan jest zamieszczony na stronie internetowej. W czwartek i piątek nabożeństwo związane z tą inicjatywą w kościele o godz. 19.00.
  6. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańca Róż Rodzice za Dzieci.
  7. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W związku z tym zapraszamy na:
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek o 15:00 i adorację Najśw. Sakramentu do Mszy Świętej wieczornej
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • w piątek od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych
    • w sobotę o 9.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz z medytacją fatimską oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca

Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek w tym miesiącu nie odbędzie się.

1. Ze względu na remont kaplicy – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w kościele.
  2. W gablocie wywieszona jest nowa Parafialna Intencja Modlitewna.
  3. Do nabycia są kalendarze parafialne na przyszły rok.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Fundusz Grzewczy, a także zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  5. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 1.11.2020