V Niedziela Zwykła

1.  Jutro wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
    • w poniedziałek o 19.00 – spotkanie przygotowujących się do bierzmowania (grupa starsza)
    • we wtorek o 17.00 w kaplicy spotyka się Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    • w czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
  3. W przyszłą sobotę o 19.00 konferencja przedchrzcielna – cykl B
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  5. Po Mszy Świętej o 9.30 i 11.00 czynna jest kawiarenka parafialna. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny oraz nowe numery Egzorcysty
  7. W zakrystii można nabyć płyty zespołu młodych muzyków Libertas z muzyką klasyczną (22 utwory) w cenie 25 PLN.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziś po Mszach Świętych zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów, a także zbiórka na fundusz grzewczy.

Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 10.02.2019