– OGŁOSZENIA – 10.06.2018 – X Niedziela Zwykła

X Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu odbywają się następujące spotkania:

1. w poniedziałek o 19.00 – spotkanie dla bierzmowanych grupa męska
    2. we wtorek o 17.00 w kaplicy – spotkanie Bractwa Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
    3. w środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej
    4. piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  2. Dziś w naszej parafii gościć będzie S. Kinga ze zgromadzenia Małych Sióstr Jezusa. Pod koniec każdej Mszy Świętej będzie dzieliła się z nami swoim świadectwem.
  3. W sobotę po Mszy Świętej o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  4. W dniach 22 i 23 czerwca na placu przy naszym kościele odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne – Strefa Mocy. W związku z tym prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osób, które w dniach 21-24 czerwca mogłyby wyżywić i przenocować jedną bądź kilka osób. Potrzebujemy miejsc dla 20 osób.
  5. Dziś Marsz dla Życia i Rodziny. Serdecznie zapraszamy o godzinie 12.00 na mszę św. do kościoła p.w. św. Józefa przy ul. Prostej. Po Eucharystii ok. godz. 13.00 ulicami miasta wyruszy korowód do parafii św. Alberta. Wieczorem o godz. 19.30 koncert w parafii p.w. św. Urbana I. Serdecznie zapraszamy.
  6. W dniach 22-24.06 organizowany jest kurs Filip przy parafii św. Jadwigi w Zielonej Górze. Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.
  7. Dziś zbiórka do puszek na KUL i IFT.
  8. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od 16.30.
  10. Nauka przed chrztem (cykl A i B) dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00.
  11. Do nabycia najnowsze numery prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Egzorcysta
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 10.06.2018