-OGŁOSZENIA – 10.11.2019 – XXXII Niedziela Zwykła

XXXII Niedziela Zwykła

1. Jutro 101 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze Świete w naszym kościele o 11.00 i 18.00. Po Mszy Świetej o 11.00 przed kościołem w ramach akcji Niepodległa do Hymnu odśpiewamy wspólnie nasz Hymn Narodowy.
  2. Modlitwa wypominkowa za zmarłych trwać będzie do najbliższego piątku – 15 listopada. Nabożeństwo w dni powszednie rozpocznie się o 17.15, zaś w niedzielę o 17.45.
  3. W środę 13 listopada, świeto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji.
  4. W naszej parafii w tym tygodniu następujące spotkania:
    • we wtorek – o 17.00 – Bractwo Modlitw za Dusze w Czyśćcu Cierpiące, po Mszy Św. wieczornej – Odnowa w Duchu Świętym
    • w środę o godz. 19.00 spotkanie dla bierzmowanych grupa młodsza. Osoby chętne do rozpoczęcia przygotowań do sakramentu bierzmowania spoza 7 klas prosimy o kontakt w zakrystii
    • w czwartek – Akcja Katolicka
    • W czwartek 14 listopada po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Komitetu przygotowującego I Komunię Świętą
    • odwiedzanie chorych ks. Proboszcza w najbliższy piątek od godz. 9.00.
    • w piątek spotkanie wspólnoty Mężczyźni sw. Józefa, rozpocznie się adoracją w kościele o 19.15. Wspólnota organizuje turniej w tenisa stołowego dla mężczyzn w 7 edycjach. Najbliższe dwie 22 i 29 listopad. Zapisy w zakrystii, szczegóły na plakatach.
  5. W przyszła niedzielę o 16.30 Msza Święta dla dzieci I- komunijnych i ich rodziców.
  6. W dniu 23.11 z cyklu Warsztaty w Miłosierdziu odbędzie się kolejna sesja pt. Owocowanie. Jest ona poświęcona pogłębieniu kontaktu z Bogiem. Więcej informacji w na stronie naszej parafii oraz na profilu Facebook.
  7. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza nauczycieli i pracowników oświaty na Zaduszki Nauczycielskie 12 listopada br. do kościoła Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 modlitwą wypominkową za zmarłych nauczycieli, następnie Eucharystia, koncert pieśni patriotycznych i spotkanie z Kurator Lubuskiej Oświaty – panią Ewą Rawą.
  8. II Pielgrzymka Kobiet do Babimostu dnia 23 listopada w godz. 10-16. Szczegóły na plakatach.
  9. W sobotę o 19.00 nauka przedchrzcielna – cykl B.
  10. Do nabycia są jeszcze kalendarze parafialne i diecezjalne na przyszły rok.
  11. Kawiarenka parafialna czynna po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w piątek w godz. 16.30-17.30.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny i
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Po Mszach Świętych odbywać się będzie zbiórka na fundusz grzewczy

Zielona Góra, 10.11.2019