– OGŁOSZENIA – 11.12.2016 – III Niedziela Adwentu

III Niedziela Adwentu

1. Dziś III niedziela Adwentu (Gaudete) i dzień solidarności z kapłanami-seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  2. Msze Święte roratnie w naszej parafii codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel o godz. 18.00. W środę i piątek zapraszamy szczególnie dzieci.
  3. Wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się po Nowym Roku. Nie potrzeba składać zaproszeń.
  4. Od bieżącego miesiąca wprowadzamy Parafialną Intencję Modlitewną. Jej celem jest wspólna modlitwa wszystkich wiernych z naszej parafii w określonej intencji. Na ten miesiąc to: O ożywienie wiary dla wszystkich parafian. Zobacz więcej tu
  5. Harcerki z ZHR (Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej) z  9 Drużyny Harcerek „Wiklina” zastęp „Lawenda”  rozprowadzają dziś własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, pierniki , sianko na stół wigilijny. W ten sposób zbierają fundusze na pracę zastępu oraz na pomoc dzieciom w Tanzanii, prowadzoną przez misję Sióstr Samarytanek.
  6. Po każdej Mszy  Świętej rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Do nabycia są również kalendarze parafialne na przyszły rok.
  7. Wydawanie paczek świątecznych 16.12 (pt) w godz. 16.00-18.00 w salce pod plebanią.
  8. Trwa akcja: „Pieluszka dla Maluszka” – do wystawionego kosza można przynieść coś niezbędnego dla noworodków czy małych dzieci.
  9. Po Mszach Świętych można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.
  10. Ministranci naszej parafii w turnieju dekanalnym w piłkę nożną zajęli drugie miejsce.
  11. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  13.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.