– OGŁOSZENIA – 12.08.2018 – XIX Niedziela Zwykła

XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiaj taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w z Zielonej Górze.
  2. W środę uroczystość nakazana Wniebowzięcia NMP. Msze wg porządku niedzielnego.
  3. W tym dniu koncert przy gorzowskiej Katedrze o godz. 20.00. Zagrają „Skaldowie”. Koncert pod patronatem bp Tadeusza Lityńskiego będzie wyrazem wdzięczności wobec wszystkich, którzy wspierają dzieło odbudowy katedry.
  4. W czwartek dzień imienin ks. Bpa seniora Stefana Regmunta. Otoczmy Go modlitwą.
  5. W sobotę nabożeństwo fatimskie w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Po raz kolejny na koniec wakacji zapraszamy wszystkich ojców na wyprawę ze swoimi pociechami do Nowogrodu Bobrz. w dn. 31.08-2.09. Szczegóły na stronie parafialnej i Fb.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 12.08.2018