Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

 1. W naszej  parafii trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Od poniedziałku do soboty są one odprawiane po wieczornej Mszy Świętej, zaś w niedziele o godz. 18.00. W tym tygodniu w ich trakcie odmawiana jest Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uroczyste Msze Święte zostaną odprawione o 9.30 i 11.30. Nie będzie w związku z tym Mszy Świętej o 12.30. Ze względu na ograniczenia wielkości kościoła prosimy, by osoby nie związane z tegorocznymi dziećmi pierwszokomunijnymi uczestniczyły we Mszach Świętych w pozostałych godzinach. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 27.05 o godz. 11.00.
 3. W środę o 19.30 Nabożeństwo Misji dla młodzieży, która w sobotę przyjmie Sakrament Bierzmowania.
 4. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
 5. W piątek od godziny 16.00 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych wg następującego porządku: klasy III A i B – godz.16.00, III C i D – 16.30, III E – 17.00. Jednocześnie od 16.00 zapraszamy do spowiedzi świętej rodziców.
 6. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej różaniec fatimski. Rozpoczniemy nim tegoroczny cykl nabożeństw fatimskich.
 7. Z okazji dnia dziecka w naszej parafii organizujemy w niedzielę 27.05  festyn rodzinny, na który już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi. Szczegółowe informacje będą podane w najbliższym czasie na plakacie i stronie internetowej.
 8. Polski Czerwony Krzyż zaprasza do oddawania krwi w środę 16.05, w godz. 10.00 – 15.00 na parkingu przy sklepie InterMarche.
 9. W dniach 26-27 maja br. odbędzie się 94. Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę. W imieniu Diecezjalnego Duszpasterza Służby Zdrowia zapraszamy do udziału w niej  Dyrektorów i Pracowników Szpitali, Przychodni, Hospicjów, Zakładów Opieki Zdrowotnej, Domów Pomocy Społecznej, Lekarzy, Pielęgniarzy i Pielęgniarki, Laborantów, Położnych, Farmaceutów, Fizykoterapeutów, Ratowników Medycznych, Pracowników Administracji i Służb Pomocniczych.
 10. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00.
 11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od 16.30.
 12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

 

 

Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 13.05.2018