– OGŁOSZENIA – 14.06.2020 – XI Niedziela Zwykła

XI Niedziela Zwykła

1. Do końca miesiąca codziennie nabożeństwo czerwcowe, dziś o 18.00, w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. Do czwartku po Mszach wieczornych odbywać się będą procesje Oktawy Bożego Ciała.
  3. We wtorek przypada 8-a rocznica święceń biskupich Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  4. W czwartek 18 czerwca Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną, która rozpocznie się od modlitwy za ojczyznę za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej w kościele.
  7. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.
  8. W przyszłą sobotę 0 19.00 na plebanii nauka przed chrztem – cykl B.
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  11. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

ks.     Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 14.06.2020