– OGŁOSZENIA – 15.04.2018 – III Niedziela Wielkanocna

III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. W kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Biblijny
  2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
  3. Kawiarenka parafialna czynna dziś w niedzielę po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  4. W poniedziałek 16 kwietnia o godz. 19.00 spotkanie Komitetu przygotowującego I Komunię Świętą.
  5. Również w poniedziałek –spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – grupa męska.
  6. 17 kwietnia godz. 19.00 zebranie z rodzicami w Sali Centrum im. Jana Pawła II
  7. W przyszłą niedzielę  o 16.30 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami przynosząc świece komunijne.
  8. W przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej konferencja przedchrzcielna cykl B.
  9. Komunikat z kurii: Rodzina dzisiaj boryka się z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody w naszym województwie są tego najlepszym przykładem. Ruch Światło-Życie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowywania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  11. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 15.04.2018