– OGŁOSZENIA – 15.12.2019 – III Niedziela Adwentu

III Niedziela Adwentu

1. Dziś III niedziela Adwentu (Gaudete) i dzień solidarności z kapłanami-seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  2. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Potrwają one do środy. Msze Święte w dni powszednie o godz. 9.00 i 19.00. W środę Spowiedź święta rano od godziny 8.30 i popołudniu od godziny 16.30. Prosimy o korzystanie ze spowiedzi świętej w czasie rekolekcji. W przyszłą niedzielę pierwszeństwo w przystępowaniu do tego sakramentu będą miały osoby przyjeżdżające z zagranicy.
  3. Msze Święte roratnie w naszej parafii od poniedziałku do środy o godz. 19.00, a w czwartek i piątek o godz. 18.00. W piątek zapraszamy szczególnie dzieci.
  4. W tym tygodniu w naszej parafii następujące spotkania:
    • We wtorek o 20.00 (po wieczornej Mszy Świętej) spotkanie Odnowy w Duchu Świętym
    • w piątek o 19.15 spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
  5. W czwartek 19.12 po Mszy Świętej wieczornej modlitwa w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zaraz po niej godzinna adoracja prowadzona przez scholę dorosłych.
  6. Wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się po Nowym Roku. Nie potrzeba składać zaproszeń.
  7. Po każdej Mszy Świętej rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Koszt dużej świecy to 13 zł, a małej: 6 zł. Do nabycia są również kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  8. Po Mszach Świętych można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.
  9. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek w godz. 16.30-17.30.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 15.12.2019