– OGŁOSZENIA – 16.02.2020 – VI Niedziela Zwykła

VI Niedziela Zwykła

1. W bieżącym tygodniu odbywają się następujące spotkania:
    • spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po Mszy Świętej wieczornej
    • spotkanie dla bierzmowanych – grupa starsza i młodsza w środę o godz. 19.00
    • spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa w piątek o godz. 19.30 w kaplicy
  2. W środę po Mszy Świętej wieczornej modlitwa za ojczyznę za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej czuwanie prowadzone przez Parafialną Scholę Dorosłych.
  4. Połączone posiedzenie Rady Parafialnej i Rady Synodalnej odbędzie się w środę 19.02 o godz. 19.15 na plebanii.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe przed wyjazdem do Medjugorje zaplanowane jest na piątek 21.02 na godz. 19.00.
  6. W dniach 13-15 marca 2020 w Zielonej Górze odbędą się IV Warsztaty liturgiczno-muzyczne. Prowadzącymi będą Hubert Kowalski i Leopold Twardowski. Więcej informacji na stronie www.wlm.zgora.pl lub na plakacie.
  7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Grono Wspierających Ubogich.
  9. Po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00 czynna będzie kawiarenka parafialna.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Egzorcysta i Miłujcie się
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W dzisiejszą niedzielę zbiórka na fundusz remontowy.

Zielona Góra, 16.02.2020