Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dzisiaj urocz. Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj przypada 7 rocz. święceń ks. bpa Tadeusza Lityńskiego. Ofiarujmy modlitwę za Niego.
  2. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, zaś w niedzielę o godz. 18.00.
  3. We wtorek w naszym kościele Msza z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00.
  4. W środę Msza na zakończenie roku szkolnego o godz. 18.00 i po nabożeństwie czerwcowym modlitwa do bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. II eliminacje w tenisie stołowym dla mężczyzn o Puchar ks. Proboszcza w środę o godz. 20.00.
  6. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, ok. 12.15 (po zakończeniu procesji) oraz o 18.30. Po Mszy Świętej o 10.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Prace przygotowawcze rozpoczną się o godz. 6.00 (zapraszamy do pomocy mężczyzn). Do sypania kwiatów zapraszamy wszystkie dziewczynki z parafii, w sposób szczególny te, które przystępowały w tym roku do pierwszej Komunii Świętej. Próby sypania kwiatów we wtorek i środę o 17.30 przy kościele. Prosimy o przyozdobienie mieszkań w emblematy eucharystyczne.
  7. W urocz. Bożego Ciała odbędzie Zielonogórski Koncert Uwielbienia przy parafii p.w. Ducha Świętego o godz. 20.00.
  8. Na piątek ks. Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych. Proszę o odmówienie modlitwy Wierzę w Boga i Ojcze nasz w intencjach papieża Franciszka.
  9. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.00. W ramach kawiarenki czynna biblioteka i filmoteka.
  10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od 16.30.
  11. W sobotę, 22 czerwca na cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze o godz. 12.10 odbędzie się kolejny pochówek Dzieci zmarłych przed urodzeniem. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy kiedyś  doświadczyli starty dziecka i nie mogli go pochować, oraz tych, którzy modlitwą chcą wpierać innych.
  12. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry przez Paradyż do Rokitna w dn. 21-23 czerwca. Zapisy w parafii p.w. Ducha Świętego. Szczegóły na plakacie.
  13. Caritas naszej diecezji zaprasza na II Bieg charytatywny na rzecz uchodźców w niedziele 23 czerwca. Bieg będzie połączony z festynem przy parafii św. brata Alberta.
  14. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  15. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 16.06.2019