-OGŁOSZENIA – 16.12.2018 – III Niedziela Adwentu

III Niedziela Adwentu

1. Dziś III niedziela Adwentu (Gaudete) i dzień solidarności z kapłanami-seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  2. W najbliższy czwartek w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Potrwają one do niedzieli. Msze Święte w dni powszednie o godz. 9.00 i 19.00. W sobotę spowiedź Święta rano od godziny 8.30 i popołudniu od godziny 16.30. Prosimy o korzystanie ze spowiedzi świętej w czasie rekolekcji. W przyszłą niedzielę pierwszeństwo w przystępowaniu do tego sakramentu będą miały osoby przyjeżdżające z zagranicy.
  3. W związku z rekolekcjami całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek rozpocznie się po Mszy Świętej o godzinie 9.00.
  4. Msze Święte roratnie w naszej parafii od poniedziałku do środy o godz. 18.00, a w czwartek i piątek o godz. 19.00. W środę zapraszamy szczególnie dzieci.
  5. W poniedziałek spotkanie grupy Faustinum. Rozpocznie się ono adoracją Najśw. Sakramentu o godzinie 17.30.
  6. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  7. Wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się po Nowym Roku. Nie potrzeba składać zaproszeń.
  8. Po każdej Mszy Świętej rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła pomocy Dzieciom. Do nabycia są również kalendarze diecezjalne na przyszły rok.
  9. Po Mszach Świętych można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.
  10. Trwa coroczna akcja Pieluszka dla Maluszka. Do wystawionego kosza można przynosić rzeczy niezbędne dla niemowląt.
  11. W zakrystii można nabyć płyty zespołu młodych muzyków Libertas  z muzyką poważną (22 utwory) w cenie 25 PLN.
  12. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę w godz. 16.30-17.30.
  13.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
  14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 16.12.2018