– OGŁOSZENIA – 17.02.2019 – VI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła

  

  1. Od bieżącego miesiąca rozpoczynamy w naszej parafii cykl modlitw za naszą ojczyznę za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, którego relikwie posiadamy. Modlitwy te będą odbywać się raz w miesiącu – 19-o dnia każdego miesiąca po wieczornej Mszy Świętej. Po raz pierwszy w najbliższy wtorek.
  2. Zielonogórskie grupy modlitewne Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która zostanie odprawiona we wtorek 19 lutego o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze.
  3. Na prośbę Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze zachęcamy do zapoznania się z treścią listu otwartego Komendanta Wojewódzkiego Policji w sprawie oszustw i wyłudzeń dokonywanych na szkodę osób starszych i samotnych. List został wywieszony w gablocie parafialnej. Zachęcamy do podzielenia się treścią listu ze starszymi członkami rodzin, aby uwrażliwić ich na podstępne metody działania oszustów.
  4. W dniach 15-17 marca w Zielonej Górze odbędą się III Warsztaty liturgiczno-muzyczne. Zapisy do 3 marca na stronie www.wlm.zgora.pl Koszt 90 zł.
  5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 16.30 do 17.30.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka na Grono Wspierających Ubogich.
  7. Po Mszach Świętych o 9.30 i 11.00 czynna będzie kawiarenka parafialna.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W dzisiejszą niedzielę zbiórka na fundusz remontowy.

 

Proboszcz

     ks. Paweł Łobaczewski

 

Zielona Góra, 17.02.2019