-OGŁOSZENIA — 18.06.2017 – XI Niedziela Zwykła

XI Niedziela Zwykła

1. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, procesja eucharystyczna wokół Kościoła i Msza Święta. Szczególnie mile widziana jest obecność dzieci sypiących kwiaty. Obecność na tych pięknych wydarzeniach to dar serca, jaki każdy z nas może uczynić dla Pana Boga.
  2. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Wieczorem Msza Święta o godz. 18.00, a po niej procesja eucharystyczna.
  3. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W poniedziałek o 18.00 spotkanie duszpasterstwa pracodawców i przedsiębiorców Talent. Mszy Świętej przewodniczyć będzie i spotkanie poprowadzi ks. Grzegorz Piątek, ze zgromadzenia Księży Sercanów,  krajowy odpowiedzialny za to duszpasterstwo.
  5. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  6. W czwartek o 17.00 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego dla dzieci z klas III i pozostałych uczniów naszej szkoły.
  7. W czwartek spotkanie grupy Faustinum.
  8. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Odnowy Charyzmatycznej.
  9. Od przyszłej niedzieli obowiązywać będzie wakacyjny porządek Mszy Świętych w naszym kościele. W niedzielę Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00 oraz 20.00. W dni powszednie nie będzie Mszy o godz. 8.00, pozostają Msze wieczorne.
  10. Kurs przedmałżeński w naszej parafii w dn. 1-2 i 8-9 lipca. Szczegóły na stronie parafialnej.
  11. Dziś uroczystość odpustowa w Rokitnie i 28 rocznica koronacji cudownego obrazu.
  12. Parafia Franciszkanów zaprasza do udziału w ogólnodiecezjalnej pielgrzymce pieszej na Jasną Górę w dniach 2-12 sierpień. Więcej szczegółów na plakatach.
  13. Za tydzień można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  14. Kawiarenka czynna po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.
  15. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30.
  16. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  17. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona była na nowe drzwi do kościoła i prace związane z jego ociepleniem.

Zielona Góra, 18.06.2017