– OGŁOSZENIA – 18.09.2016 – XXV Niedziela Zwykła

XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.
  2. Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczęcie Tygodnia Wychowania.
  3. W środę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  4. Dziś po wszystkich Mszach Świętych zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.
  5. W przyszłą niedzielę  Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
  6. W sobotę 1 października parafie naszego dekanatu pielgrzymują do Sanktuarium w Rokitnie. Jest to związane z kultem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Wyjazd autobusu z naszej parafii nastąpi 1.10.2016 o godz. 8.30. Koszt przejazdu – 20 PLN. Zapisy w zakrystii.
  7. Na prośbę Ministerstwa Zdrowia informujemy o rozpoczęciu w całej Polsce programu 75+. Dla osób po ukończeniu tego wieku są przewidziane darmowe leki (niektóre rodzaje). Plakat został wywieszony w gablocie.
  8. W przyszłą niedzielę można złożyć swój dar na Grono Wspierające Ubogich.
  9. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  10. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w środę i piątek w godz. 16.30-17.30
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela i Gość Niedzielny
  12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.