-OGŁOSZENIA -18.10.2020 – XXIX Niedziela Zwykła

XXIX Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc różańcowy. Dziś nabożeństwo różańcowe o 17.45, w tygodniu o 17.20. W środę i piątek nabożeństwa różańcowe dla dzieci o 16.30.
  2. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do niej, a także porządkowania grobów bliskich.
  3. Można oddawać kartki z wypominkami. Czyste druki z wypisaną datą można pobierać ze stolików w kościele.
  4. W poniedziałek przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy Świętej modlitwa w intencji ojczyzny.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej.
  6. We wtorek w godz. 30-18.00 w dolnej salce dyżur Diakonii Modlitwy Wstawienniczej dla osób, które chciałyby z takiej modlitwy skorzystać
  7. W czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II.
  8. W czwartek po Mszy Świętej spotkanie wspólnoty Faustinum.
  9. W przyszłą sobotę uroczystą Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo relikwiami. Potrwa ona do środy 28.10.
  10. W przyszłą niedzielę o 16.30 Msza Święta dla dzieci I-komunijnych wraz z ich rodzicami.
  11. W przyszłą niedzielę można złożyć swój na dar Grono Wspierających Ubogich.
  12. Dziś taca przeznaczona jest na fundusz remontowy. Taca na misyjną działalność Kościoła zostanie zebrana w przyszłą niedzielę.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny.
  14. Za wszelkie złożone ofiary i wszelką życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zielona Góra, 18.10.2020