– OGŁOSZENIA – 19.01.2020 – II Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Zwykła

 

 1. Plan kolędy na najbliższe dni:
  • poniedziałek 20.01: Pomorskie 2abc, 6e i 7ab
  • wtorek 21.01: Pomorskie 2de, 3a, 6bcd
  • środa 22.01: Pomorskie 3bc i 4de,5,6a
  • czwartek 23.01: Pomorskie 3de, 4abc
  • piątek 24.01: ul. ul. Augustowska 15, Szosa Kisielińska, Graniczna, Helska, Trójmiejska, Sopocka oraz kolęda uzupełniająca

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00.

Kolęda uzupełniająca jest zaplanowana na piątek 24.01. Osoby, które nie mogły z różnych przyczyn przyjąć wizyty duszpasterskiej w planowym terminie, a chciałyby to uczynić proszone są o zgłaszanie się do zakrystii. W przypadku niemożności przyjęcia również w tym terminie – prosimy o kontakt w zakrystii.

 1. W przyszłą niedzielę 26.01 opłatek parafialny. Rozpocznie się on o godz. 16.00. Wspólne kolędowanie poprowadzi Parafialna Schola Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach 27.04-4.05. Podróż samolotem. Liczba miejsc ograniczona. Orientacyjny koszt (może ulec zmianie) to: 900 PLN + 140 euro. Więcej informacji w zakrystii.
 3. We wtorek o 18.00 na plebanii spotkanie Odnowy w Duchu Świętym, zaś w czwartek po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie wspólnoty Faustinum.
 4. Informujemy, że w ramach prowadzonej aktualnie kampanii Polska Bezgotówkowa nasza parafia użytkuje obecnie terminal płatniczy do obsługi płatności bezgotówkowych. Osoby, które chciałyby składać ofiary przy pomocy płatności kartą bądź transakcją BLIK będą to mogły czynić w zakrystii po Mszach Świętych bądź w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.
 5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w środę i piątek od godziny 10.00 do 11.00.
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
 7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy (na kolejny witraż).

Proboszcz       

ks. Paweł Łobaczewski

Zielona Góra, 19.01.2020