– OGŁOSZENIA – 2.02.2020 – Święto Ofiarowania Pańskiego

Święto Ofiarowania Pańskiego

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, w związku z tym zapraszamy na:
    • adorację prowadzoną przez Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy Świętej wieczornej (po adoracji spotkanie Przyjaciół Paradyża)
    • Godzinę Miłosierdzia w piątek, godz. 15:00
    • Spowiedź św. pierwszopiątkową od godz. 16:30 do Mszy św.
    • Odwiedziny chorych (grupa ks. Proboszcza) w najbliższy piątek od godziny 9.00.
  2. W bieżącym tygodniu – w związku z feriami Msze Święte tylko o godz. 18.00. Nie ma Mszy porannych.
  3. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po Mszy św. wieczornej (ok. 19.00) na plebanii.
  4. W przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych – cykl A.
  5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna tylko w środę od godziny 16.30 do 17.30.
  6. Kawiarenka parafialna czynna dziś po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.00.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Niedziela oraz Gość Niedzielny
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz grzewczy.

Zielona Góra, 4.02.2020